Digitální detox - zabavíme se i bez klávesnice a displeje, třeba při sportovním dnu.

Neohodnoceno
 
 

Právě jste našli průvodce, který vám pomůže odvést vaše děti z virtuálního světa do toho opravdového. Děti si procvičí paměť, soustředěnost, fantazii a přirozený pohyb venku a komunikaci s reálným světem.

27 her, díky kterým si mohou vaše děti uspořádat sportovní den. Na víc nepotřebují žádné drahé ani nedostupné vybavení. Vše co potřebují najdete  doma. A nakonec jim můžete připravit velké překvapení.

Průvodce je vyroben tak, aby jej bylo možné brát všude sebou a nezničil se.

250 Kč    
Kód produktu 2665
Kategorie DIGITÁLNÍ DETOX - průvodce zábavou v reálném světě.
 

Při spoustě informací, které se na nás denně hrnou z moderních technologií, se budeme muset naučit tyto informace rychle analyzovat na ty pro nás důležité, podstatné a na ty, které nepotřebujeme. Již dnes jsme přeinformovaní a to je digitalizace teprve na svém začátku. A stejně jako dříve si lidé potřebovali často odpočinout od fyzické práce, dnes se musíme naučit odpočívat psychicky. A to je daleko těžší. Proto je důležité naučit děti oddělovat čas strávený s moderními technologiemi, kterým se dnes už nevyhneme a odpočinkový čas strávený bez nich. Čas kdy vypneme monitor a zapneme svůj mozek.

 

Dnešní děti mají problém.

Ano, je to velký problém dnešní doby.  Už nám dospívá první generace dětí, která vyrůstala od malička mezi počítači a telefony.  Mnoho z nich má špatné výsledky ve škole, neumí si najít zábavu ve volném čase.  Neumí používat fantazii, špatně se soustředí. Mnohé z nich znají své kamarády jen přes monitor a má problémy s komunikací z očí do očí.

Dnešní doba už nás nenutí se rozhodovat v každé situaci, vymýšlet řešení a pamatovat si spoustu věcí. Stačí jen správně kliknout. Mozek ne třeba- máme program. Už i ve školách se snaží dětem vše zjednodušit vhodným počítačovým programem. V mnohých směrech nám počítače a další moderní technika bezesporu pomáhá.  Ale náš mozek je třeba procvičovat, jinak zakrní a všichni postupně zhloupneme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: