Digitálmí detox -zabavíme se bez klávesnice a dispeje - třeba v autě.

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Právě jste našli průvodce pro děti, který je odvede z virtuálního světa do toho skutečného. Procvičí jejich paměť, postřeh, soustředěnost a komunikaci s reálným světem.  Vaše cesta autem tak bude ne na pohodu, ale ještě se všichni pobavíte a strávíte tento čas spolu, ne vedle sebe.

17 her do auta, které může hrát celá posádka. 

Průvodce je vyroben tak, aby bylo možné jej brát kdykoli sebou a nezničil se.

250 Kč    
Kód produktu 2659
Kategorie DIGITÁLNÍ DETOX - průvodce zábavou v reálném světě.
 

Při spoustě informací, které se na nás denně hrnou z moderních technologií, se budeme muset naučit tyto informace rychle analyzovat na ty pro nás důležité, podstatné a na ty, které nepotřebujeme. Již dnes jsme přeinformovaní a to je digitalizace teprve na svém začátku. A stejně jako dříve si lidé potřebovali často odpočinout od fyzické práce, dnes se musíme naučit odpočívat psychicky. A to je daleko těžší. Proto je důležité naučit děti oddělovat čas strávený s moderními technologiemi, kterým se dnes už nevyhneme a odpočinkový čas strávený bez nich. Čas kdy vypneme monitor a zapneme svůj mozek.

 

Dnešní děti mají problém.

Ano, je to velký problém dnešní doby.  Už nám dospívá první generace dětí, která vyrůstala od malička mezi počítači a telefony.  Mnoho z nich má špatné výsledky ve škole, neumí si najít zábavu ve volném čase.  Neumí používat fantazii, špatně se soustředí. Mnohé z nich znají své kamarády jen přes monitor a má problémy s komunikací z očí do očí.

Dnešní doba už nás nenutí se rozhodovat v každé situaci, vymýšlet řešení a pamatovat si spoustu věcí. Stačí jen správně kliknout. Mozek ne třeba- máme program. Už i ve školách se snaží dětem vše zjednodušit vhodným počítačovým programem. V mnohých směrech nám počítače a další moderní technika bezesporu pomáhá.  Ale náš mozek je třeba procvičovat, jinak zakrní a všichni postupně zhloupneme.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: